Dopłaty czynszowe Dopłaty czynszowe
Bezpieczna umowa Bezpieczna umowa
Bez wkładu własnego Bez wkładu własnego
Bez kredytu Bez kredytu

Mieszkania Plus przy ul. Klonowej


Osiedle powstaje przy ul. Klonowej w Mińsku Mazowieckim, w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego. Zaprojektowano tu dwa czteropiętrowe budynki, w których będzie łącznie 138 mieszkań na wynajem. Lokatorzy będą mieli do dyspozycji 110 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 36 miejsc naziemnych.

Elewacja bloków będzie utrzymana w jasnej, szaro-białej kolorystyce. W przestrzeniach między budynkami zaplanowano strefy rekreacyjne z alejkami spacerowymi i starannie zaprojektowaną zielenią. Na osiedlu znajdzie się też duży, bezpieczny plac zabaw.

Mieszkania

Większość mieszkań – bo aż 81% – stanowią rodzinne, 2 i 3-pokojowe. Oferta rządowego programu mieszkaniowego w Mińsku Mazowieckim obejmuje:

  • 22 mieszkania 1 pokojowe: 24,5 – 36,5 m kw.
  • 90 mieszkań 2 pokojowych: 35 – 55,5 m kw.
  • 26 mieszkań 3 pokojowych: 49,5 – 66,7 m kw.

Już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

  • panele podłogowe w całym mieszkaniu
  • w kuchni: terakotę i glazurę nad poziomem szafek
  • w łazience: glazurę, terakotę, biały montaż
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
  • ściany pomalowane na biało

Ogródki nawet do 86 mkw.

Wszystkie mieszkania mają balkony, tarasy lub loggie. Ponadto do mieszkań na parterze przynależą przestronne ogródki: od 21,5 do nawet 86 m kw.

mieszkanie 49 mkw. z ogrodem o pow. 86 mkw.

mieszkanie 57 mkw. z ogrodem o pow. 47,5 mkw.

mieszkanie 52,5 mkw. z ogrodem o pow. 70,5 mkw.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dostęp do mieszkań na parterze jest zapewniony przez wejścia do klatek schodowych bezpośrednio z poziomu chodnika i korytarza. W budynkach zaprojektowano wymagane szerokości przejść i powierzchni ruchu dla osób z niepełnosprawnością ruchową.