Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą jeżeli zostaną nam wolne mieszkania.

Mieszkania są już wykończone pod klucz (podłogi, glazura, terakota, w pełni gotowa łazienka, drzwi, ściany pomalowane na biało). Po Twojej stronie pozostaje zabudowa kuchenna i pozostałe meble. Mieszkania oferujemy na zasadach najmu instytucjonalnego. Jeżeli w tej inwestycji pojawi się opcja dojścia do własności, poinformujemy Cię o tym.

Opłaty mieszkaniowe:

  • średnia stawka czynszu w Mińsku Mazowieckim (ul. Klonowa) wynosi 29,4 zł/mkw.
  • rachunki: za ogrzewanie, prąd, wodę, wywóz nieczystości stałych i ciekłych, etc. (każde mieszkanie ma liczniki)
  • zaliczka na koszty eksploatacji 5,5 zł/mkw.
Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Mińsk Mazowiecki Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Mińsk Mazowiecki Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Facebook:
Grupa o inwestycji w Mińsku Maz.

profil firmowy PFR Nieruchomości

Strony internetowe:
o programie >>
o firmie >>

Infolinia: 22 703 43 49

mail: infolinia@mdr.pl