Ważna informacja dla osób z listy najemców!

Dla osób, które znalazły się na liście najemców osiedla przy ul. Klonowej w Mińsku Mazowieckim, przygotowujemy obecnie indywidualne konta w cyfrowej platformie do wstępnego wyboru mieszkań. Do 21.01.br. najemcy otrzymają mailem krótką instrukcję, jak się zalogować do tego systemu i jak z niego skorzystać (jest to super proste!). Dzięki temu systemowi znacznie szybciej otrzymasz klucze!

ETAP 1: WYBIERZ 10 MIESZKAŃ PRZEZ INTERNET  

Wyślemy Ci mailem dostęp do systemu (Twój indywidualny login i hasło). W przeddzień wizyty na osiedlu zaloguj się i wybierz 10 mieszkań, które najbardziej Ci się podobają. 

Pamiętaj, że mamy obowiązek podpisać umowy najmu w kolejności zgodnej z miejscem na liście! Dlatego te rodziny, które dostały najwięcej punktów za kryteria społeczne, zaprosimy na osiedle w pierwszej kolejności. I to one jako pierwsze wybiorą mieszkania i podpiszą umowy najmu. W systemie będziesz mógł na bieżąco obserwować, które mieszkania już zostały wynajęte i z jakiej puli możesz jeszcze wybierać. Dlaczego prosimy Cię, abyś zaznaczył aż 10 mieszkań? Ponieważ każdego dnia będziemy chcieli spotkać się z jak największą liczbą najemców, aby maksymalnie przyspieszyć cały proces. Gdybyś zaznaczył w systemie mniej mieszkań, mogłoby się okazać, że zostały już wynajęte przez osoby, które były na spotkaniu w tym samym dniu, ale we wcześniejszych godzinach niż Ty. 

ETAP 2: PRZYJDŹ NA OSIEDLE I ZAREZERWUJ MIESZKANIE 

Każdy najemca obejrzy na osiedlu 3 mieszkania (z tych 10, które wybrał przez internet) i wybierze jedno, na które chce podpisać umowę. Aby mówić się z Tobą na osiedlu, zadzwonimy i ustalimy z Tobą dogodny termin.

UWAGA! 

Kilkaset osób czeka obecnie na liście rezerwowej na informację, czy jakieś mieszkania pozostaną wolne. Dlatego prosimy: daj nam jak najszybciej znać, jeżeli Twoje plany się zmieniły i chcesz zrezygnować z najmu! Dziękujemy.